EVO FLEX 1 12V
De EVO FLEX 1 12V is een flexibele LED strip voor het verlichten van traptreden en andere hoogteverschillen in de tuin.
Productdetails:
- Lengte: 1 meter
- Voorzien van 120 leds voor een egale lichtbundel
- Flexibele strip met een buigradius van ongeveer 3 cm
- IP-68 waterdicht
Let op: dit is een 12V product, om dit product aan te sluiten en te installeren heb je een in-lite HUB en een in-lite 12V kabel nodig.
in-lite
in-lite is een jong Nederlands bedrijf dat toonaangevende LED buitenverlichting ontwerpt. Het in-lite buitenverlichting systeem werkt op laagspanning (12 volt) en is eenvoudig en veilig zelf te installeren. Ook latere aanpassingen voert u zelf eenvoudig uit. Het assortiment beschikt over diverse transformatoren, hoofdkabels, verlengkabels en verdeelkabels. De kabels hoeft u overigens niet in te graven.
Showtuin in Ermelo
Wilt u meer informatie over de verlichting van in-lite of heeft u vragen over de toepassing van de EVO FLEX 1 12V, kom dan gerust eens langs aan de Oude Telgterweg 290 te Ermelo. De koffie staat voor u klaar en onze medewerkers vertellen u graag meer over de verlichting van in-lite.
Onderdeel van BouwPartner Pieper
Steenvoordeel is onderdeel van BouwPartner Pieper in Ermelo, een echt familiebedrijf dat al bijna 50 jaar materialen levert aan talloze bouw- en klusprojecten in heel Nederland. We weten daarom precies waar we over praten en kunnen u uitstekend adviseren over de aanschaf van uw tuinmaterialen. Heeft u vragen? Aarzel dan niet om even contact met ons op te nemen. Bellen mag uiteraard ook, ons telefoonnummer is 0341-352931.



